nieuwsbericht

    DAS benoemt Jeroen Zohlandt tot nieuwe CEO

    2 min leestijd16 jul 2025

    De Raad van Commissarissen van DAS heeft Jeroen Zohlandt benoemd tot Chief Executive Officer van DAS. Hij treedt op 1 september in dienst en volgt Hanneke Jukema op, die per 1 juli afscheid nam van de organisatie.

    Woordvoering

    Bekijk meer

    Jeroen studeerde rechten en heeft meer dan 25 jaar ervaring in de verzekeringsbranche, bij AIG. Daar vervulde hij diverse leidinggevende functies, waaronder General Manager Nederland en Benelux, en was hij verantwoordelijk voor het mkb-segment in Europa. Hij heeft een scherp oog voor resultaatgericht werken, digitalisering en klantgerichtheid, en weet complexe trajecten met focus en betrokkenheid te leiden.

    “Met Jeroen Zohlandt krijgt DAS een ervaren bestuurder die ruime kennis meebrengt van de verzekeringsbranche en het leiden van organisaties in beweging,” aldus Jeroen van Breda Vriesman, voorzitter van de Raad van Commissarissen. “Zijn stijl van werken en leiderschap sluiten goed aan bij de ambities van DAS. We hebben er vertrouwen in dat hij samen met het directieteam de ingezette koers voortzet en DAS naar een volgende fase weet te brengen.”

    De komende periode richt DAS zich op verdere versterking van haar positie als rechtsbijstandverzekeraar en juridische dienstverlener met daarbij nadruk op versterken van de klantbediening, verdere digitalisering van processen en het vergroten van de wendbaarheid van de organisatie.

    Woordvoering

    Woordvoering van DAS is een verzamelaccount voor een aantal collega's van DAS die communicatie verzorgen uit naam van DAS.

    Meer artikelen van Woordvoering

    Ook interessant voor je

    DAS ontvangt Gouden Oor Erkenning
    18 feb 20263 min leestijd

    DAS ontvangt Gouden Oor Erkenning

    Afgelopen week heeft Jeroen Zolandt, ceo bij DAS, de Gouden Oor Erkenning in ontvangst genomen uit handen van Ron van Kesteren, directeur van Stichting Toetsing Verzekeraars. Met deze erkenning wordt DAS onderscheiden voor het professioneel omgaan met feedback en klachten. DAS is de enige rechtsbijstandverzekeraar in Nederland die zich op dit onafhankelijke keurmerk laat beoordelen.

    Datalek bij Odido: wat betekent dit voor je en wat kun je doen?
    13 feb 20262 min leestijd

    Datalek bij Odido: wat betekent dit voor je en wat kun je doen?

    Op 12 februari 2026 liet telecomprovider Odido weten dat er een cyberaanval heeft plaatsgevonden. Daarbij zijn persoonsgegevens van miljoenen (oud-)klanten toegankelijk geweest voor mensen die dat niet mochten. Het gaat om naam-, adres- en contactgegevens. Hier lees je wat je nu zelf kunt doen.

    Jeroen Zohlandt benoemd tot voorzitter Platform Rechtsbijstand Verbond van Verzekeraars
    08 dec 20252 min leestijd

    Jeroen Zohlandt benoemd tot voorzitter Platform Rechtsbijstand Verbond van Verzekeraars

    DAS maakt bekend dat Jeroen Zohlandt, sinds september ceo bij DAS, is benoemd tot voorzitter van het Platform Rechtsbijstand binnen het Verbond van Verzekeraars.

    Item 1 - 3 uit 3