blog

    Trouw: Sommige werkgevers voeren de druk op: verkouden of koortsig? Kom toch maar werken

    2 min leestijd26 apr 2020

    “Het is onverantwoordelijk om een werknemer die aangeeft dat hij of zij klachten heeft toch te vragen om te komen werken. Daarmee breng je de gezondheid van de werknemer, maar ook van zijn of haar collega's en eventuele klanten van patiënten in gevaar. ” Onze collega Pascal Besselink wordt geciteerd in Trouw.

    Woordvoering

    Bekijk meer

    Verder geeft onze collega aan dat een werkgever een werknemer die zich niet goed voelt, nooit mag dwingen om te komen werken.


    Het hele artikel lees je hier: https://www.trouw.nl/economie/sommige-werkgevers-voeren-de-druk-op-verkouden-of-koortsig-kom-toch-maar-werken~b13e58eb/

    Woordvoering

    Woordvoering van DAS is een verzamelaccount voor een aantal collega's van DAS die communicatie verzorgen uit naam van DAS.

    Meer artikelen van Woordvoering

    Ook interessant voor je

    DAS start pensioendesk voor adviseurs
    23 okt 20252 min leestijd

    DAS start pensioendesk voor adviseurs

    DAS start pensioendesk voor adviseurs. Met deze nieuwe service ondersteunt DAS adviseurs bij juridische vragen van klanten rondom de overgang naar het nieuwe pensioenstelsel.


    Aantal verkeersincidenten met fatbikes explodeert
    01 sep 20253 min leestijd

    Aantal verkeersincidenten met fatbikes explodeert

    Fatbikes zijn razend populair onder jongeren, maar zorgen steeds vaker voor gevaarlijke situaties op de weg. Juridisch dienstverlener DAS slaat alarm: het aantal meldingen van verkeersongevallen met fatbikes is in 2025 al bijna verdubbeld ten opzichte van vorig jaar.

    DAS benoemt Jeroen Zohlandt tot nieuwe CEO
    16 jul 20252 min leestijd

    DAS benoemt Jeroen Zohlandt tot nieuwe CEO

    DAS verwelkomt Jeroen Zohlandt als nieuwe CEO.

    Item 1 - 3 uit 3