blog

    Zwembad dicht en geen opvang voor de kinderen op vakantie

    2 min leestijd29 jul 2020

    Wat als het zwembad op de camping is gesloten en je niet kunt sporten in de gym van het hotel? Of als je kinderen niet terecht kunnen bij de opvang in het vakantieresort en het restaurant maar beperkt open is? Vanwege het coronavirus gelden er diverse beperkingen op veel vakantiebestemmingen. Ga dus goed voorbereid op vakantie.

    Woordvoering

    Bekijk meer

    ‘Reisorganisaties doen er goed aan hun klanten vooraf te informeren over beperkingen op de vakantiebestemming’, zegt Sjaak Drinkenburg jurist contractuele zaken bij DAS. Mogelijk is het aantal faciliteiten op de camping of het hotel gewijzigd en moeten gasten rekening houden met maatregelen die niet vermeld staan op de website of in de brochure. Veel vakantieleed kan worden voorkomen door goed geïnformeerd op vakantie te gaan. Ook vakantiegangers raadt hij aan goed voorbereid op reis te gaan.

    Juridisch dienstverlener DAS ontvangt ieder jaar veel vragen en klachten over reizen. Vorig jaar waren dat er al ruim 1500. Deze zomer verwacht DAS een flinke stijging. Vandaar dat DAS een checklist heeft gemaakt waarmee teleurstellingen kunnen worden voorkomen. Met daarin ook advies over wat je kunt doen als je eenmaal op je vakantiebestemming, toch voor verrassingen komt te staan.

    Woordvoering

    Woordvoering van DAS is een verzamelaccount voor een aantal collega's van DAS die communicatie verzorgen uit naam van DAS.

    Meer artikelen van Woordvoering

    Ook interessant voor je

    DAS ontvangt Gouden Oor Erkenning
    18 feb 20263 min leestijd

    DAS ontvangt Gouden Oor Erkenning

    Afgelopen week heeft Jeroen Zolandt, ceo bij DAS, de Gouden Oor Erkenning in ontvangst genomen uit handen van Ron van Kesteren, directeur van Stichting Toetsing Verzekeraars. Met deze erkenning wordt DAS onderscheiden voor het professioneel omgaan met feedback en klachten. DAS is de enige rechtsbijstandverzekeraar in Nederland die zich op dit onafhankelijke keurmerk laat beoordelen.

    Datalek bij Odido: wat betekent dit voor je en wat kun je doen?
    13 feb 20262 min leestijd

    Datalek bij Odido: wat betekent dit voor je en wat kun je doen?

    Op 12 februari 2026 liet telecomprovider Odido weten dat er een cyberaanval heeft plaatsgevonden. Daarbij zijn persoonsgegevens van miljoenen (oud-)klanten toegankelijk geweest voor mensen die dat niet mochten. Het gaat om naam-, adres- en contactgegevens. Hier lees je wat je nu zelf kunt doen.

    Jeroen Zohlandt benoemd tot voorzitter Platform Rechtsbijstand Verbond van Verzekeraars
    08 dec 20252 min leestijd

    Jeroen Zohlandt benoemd tot voorzitter Platform Rechtsbijstand Verbond van Verzekeraars

    DAS maakt bekend dat Jeroen Zohlandt, sinds september ceo bij DAS, is benoemd tot voorzitter van het Platform Rechtsbijstand binnen het Verbond van Verzekeraars.

    Item 1 - 3 uit 3